Klubtagok

Versenyek

ATSK Kupa Amatőr Ranglista Verseny

ATSK MEGYEI AMATŐR ASZTALITENISZ RANGLISTA VERSENY

 

2018 januárjától megújult formában kerülnek megrendezésre a megyei amatőr asztalitenisz versenyek.

Verseny szezononként (tavasz-ősz) 4-4 verseny kerül megrendezésre Csongrád Megyében.

  • ATSK ARV
  • Szeged AC ARV
  • MOAC ARV
  • CSMASZ ARV

 

Ezen a versenynapon 3 kategóriában hirdetünk versenyt. Egy versenyző maximum két kategóriában indulhat. A versenybírónak joga van mérlegelni az indulási jogosultságot, amennyiben egy adott játékos játékereje jelentősen meghaladja az adott kategória szintjét.

  • Open – nyílt verseny, bárki indulhat rajta (külföldi versenyzők is)
  • Amatőrkizárólag Csongrád megyei amatőr játékosok indulhatnak
  • Szabadidőskizárólag Csongrád megye 3-4. osztályban szereplő játékosok, illetve Csongrád megyei szabadidős játékosok indulhatnak

A versenyek lebonyolítása:

  • Szabadidős és Amatőr versenyszámokban a nevezőket alapvetően 3-as, esetleg 4-es csoportokba sorsoljuk, és az 1-2. helyezettek jutnak a főtáblára, ahol kieséses rendszerben folytatódik a verseny.
  • Open versenyszámban a nevezőket alapvetően 4-es, esetleg 3-as csoportokba sorsoljuk, és az 1-2. helyezettek jutnak a főtáblára, a 3-4. helyezettek a vigasz táblára kerülnek, ahol kieséses rendszerben folytatódik a verseny.

A versenyen egészségi állapotának megfelelően, mindenki saját felelősségére vesz részt.

A verseny helye: ATSK Asztalitenisz terem (Szeged, Csillag tér)

A verseny időpontja: 2018. január 28. (vasárnap)

A verseny tervezett időrendje:                     

 

9 óra  –  Szabadidős kategória – max 36 fő (1.000.-Ft/fő)

nem korábban, mint 10.30 óra  –  Amatőr kategória (1.000.-Ft/fő)

nem korábban, mint 14 óra  –  OPEN kategória (1.500.-Ft/fő)

 

Nevezés: Az iroda@atsk.hu e-mai címen 2018.01.27-ig, illetve szabad helyek esetén a helyszínen, a versenyszám megkezdése előtt 30 perccel

Jelentkezés: A versenyszám megkezdése előtt 30 perccel a versenybíróságnál

Díjazás: 1-4. helyezettek díjazásban részesülnek.

 

Az új versenyrendszerrel kapcsolatos információk megtalálhatók a www.csmasz.hu honlapon.

 

Márki Ernő     ATSK Szeged

Utánpótlás eredmények

Ifjúsági Huszak Bajnokság (Budapest, 2016. 04.09-10.)

 

Az ATSK Szeged ifjúsági fiú versenyzője az igen értékes 12. helyen végzett az Országos Ifjúsági Huszak Bajnokságon!

Nagy Bence a raglista 18. helyezettjeként kapott meghívást az ország legjobb 25 ifi játékosának kétnapos versenyére. Nagyszerű teljesítményt nyújtva, az előzetes várakozásokat felülmúlva, az előkelő 12. helyen zárta versenyt.

 

Csáki  Lajos Emlékverseny (Bácskatopolya, 2016. 04.17.)

 

Két fiú versenyzőnk is dobogóra állhatott a Bácskatopolyán megrendezett utánpótlás versenyen. Tanács Bence a 3-4. osztályosok között, Andróczki Zalán a 7-8. osztályosok versenyében vehetett át bronzérmet az eredményhirdetésen.

Eredmények

ATSK ASZTALITENISZ DIÁKVERSENY                  Szeged, 2016. április 09.

 

Az ATSK Szeged Sportegyesület rendezett diákok számára versenyt szombaton, a Csillag téri Pingpong Teremben.

     

2 – 4. osztályosok:

  1. Kasa Zsombor (Szeged)
  2. Kókai Ákos (Szeged)
  3. Baranyi Bartal (Szeged) és Tarjányi Áron (Kiskunfélegyháza)

 

5 – 6. osztályos fiúk:

  1. Horváth Levente (Szeged)
  2. Fodor Szilárd (Kiskunfélegyháza)
  3. Vereczkei Vajk (Szeged) és Molnár Zsolt (Tázlár)

 

5 – 6. osztályos lányok:

  1. Nagy Flóra (Árpádhalom)
  2. Kozma Réka (Kiskunfélegyháza)
  3. Kisjuhász Blanka (Kiskunfélegyháza)

 

7 – 8. osztályos és középiskolás tanulók:

  1. Lengyel Gergő (Kiskunmajsa)
  2. Szűts Bogi (Szeged)
  3. Demeter Gergő (Szeged)
  4. Kis Rebeka (Szeged)

Újévi verseny beszámoló

Újévi Asztalitenisz Verseny                               Szeged, 2016. január 09-10.

 

Az ATSK Szeged és a HÓD ASE rendezett újévi asztalitenisz versenyt január elején az Etelka sori Tornacsarnokban.

Az első napon lebonyolított ATSK Kupa utánpótlás versenyszámokban 50 fiú és 48 leány versenyző vett részt.

A házigazda szegediek (ATSK Szeged) közül többen is felállhattak a dobogóra:

 

Serdülő fiú egyes:      1. Tubak Dániel

  1. Szabó Imre

 

Serdülő leány egyes:  1. Sztanó Krisztina

  1. Tóth Nóra
  2. Sztanó Annamária

 

U13 leány egyes:        2. Sztanó Krisztina

U13 leány vigasz:       1. Sztanó Annamária

 

U12 leány egyes:        1. Tóth Nóra

  1. Sztanó Krisztina

 

U12 leány vigasz:       1. Pelyva Boglárka

 

U11 fiú vigasz:           1. Tanács Bence

 

A második napon a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával, HÓD Kupa néven megrendezett amatőr és szabadidős versenyszámokban 108 férfi és 14 női versenyző játszott nagyon színvonalas, és izgalmas mérkőzéseket, többek között szerb és román ellenfelekkel szemben.

 

Amatőr férfi egyes:

  1. Tubak Dániel /ATSK Szeged/
  2. Tóth Sándor /ATSK Szeged/
  3. Szelei Ákos /ATSK Szeged/ és Bartal Tamás /Szekszárd AC/

 

Amatőr férfi vigasz:

  1. Sztanó László /ATSK Szeged/
  2. Klem István /Szabadka/
  3. Nemes Dániel /Szeged/ és Bódi Zoltán /Bordány/

 

Szabadidős férfi egyes:

  1. Nikora Norbert /Gerendási SE/
  2. Györki László /Szeged/
  3. Tutrai Ádám /Szeged/ és Lenner Csaba /Szabadka/

 

Szabadidős férfi vigasz:

  1. Horváth Klára /MOAC/
  2. Molnár Lajos /Bácsfeketehegy/
  3. Tót Zoltán /HÓD ASE/ és Józsa Tibor /Cserkeszőlő/

 

Szabadidős női egyes:

  1. Horváth Klára /MOAC/
  2. Katona Mátyásné /Árpádhalom/
  3. Zsoldos Alexandra /HÓD ASE/ és Tóth Nóra /ATSK Szeged/

 

Szabadidős női vigasz:

  1. Pelyva Boglárka /ATSK Szeged/
  2. Leiszt Erika /Elek/
  3. Sokoly-Soós Éva /Elek/ és Rédei Erika /Elek/

 

A versenyek jegyzőkönyvei az alábbi linkekre kattintva megtekinthetőek:

 

FF_Serdülő_Főtábla_ATSK Kupa_2016

FF_Serdülő_Vigasz_ATSK Kupa_2016

FF_U13_Főtábla_ATSK Kupa_2016

FF_U13_Vigasz_ATSK Kupa_2016

FF_U12_Főtábla_ATSK Kupa_2016

FF_U12_Vigasz_ATSK Kupa_2016

FF_U11_Főtábla_ATSK Kupa_2016

FF_U11_Vigasz_ATSK Kupa_2016

 

L_Serdülő_ATSK Kupa_2016

L_U13_Főtábla_ATSK Kupa_2016

L_U13_Vigasz_ATSK Kupa_2016

L_U12_Főtábla_ATSK Kupa_2016

L_U12_Vigasz_ATSK Kupa_2016

L_U11_Főtábla_ATSK Kupa_2016

L_U11_Vigasz_ATSK Kupa_2016

 

FF_Amatőr_Főtábla_HÓD Kupa_2016

FF_Amatőr_Vigasz_HÓD Kupa_2016

FF_Szabadidős_Főtábla_HÓD Kupa_2016

FF_Szabadidős_Főtábla_HÓD Kupa_2016

Női_Főtábla_HÓD Kupa_2016

Női_Vigasz_HÓD Kupa_2016