Klubtagok

Versenyek

Utánpótlás Budapest Bajnokság

Budapest Bajnokság                                                                       2018. január 26-28.

 

 

Hétvégén került megrendezésre az Utánpótlás Budapest Bajnokság, amelyen az ATSK Szeged fiatal versenyzői is részt vettek.

Az U11-es fiúk versenyében két szegedi, Kókai Ákos és Kasa Zsombor is bejutott a legjobb nyolc közé, ami nagyszerű eredmény az alig egy éve versenyző fiúktól.

Az U12-es lányok versenyében Hangai Flóra szintén a legjobb nyolc közé verekedte magát, így korosztályában ő is a legjobb tíz között található a ranglistán.

A legkiválóbb eredmény Szosznyák Emma nevéhez fűződik, aki ezüstérmes lett ebben a versenyszámban. Emmát néhány napja meghívták a korosztályos utánpótlás válogatott keretbe is, amelynek keretében a hétvégén budapesti edzőtáborban vesz részt.

Az U13-as lányok versenyében Szosznyák Emma a legjobb 16-ig jutott, míg a fiú versenyszámban Tanács Bence tett ki magáért, hiszen a selejtezőből indulva az igen előkelő 11. helyen zárta a versenyt.

A serdülő lányok versenyében Szosznyák Emma és Pelyva Boglárka csoportelsőként egyaránt feljutott a főtáblára, ott azonban már nem sikerült újabb mérkőzést nyerniük.

Még egy szép eredmény született a serdülő lány párosban, ahol a Kenessey Blanka – Sztanó Krisztina páros szintén a negyeddöntőig jutott.

ATSK Kupa Amatőr Ranglista Verseny

ATSK MEGYEI AMATŐR ASZTALITENISZ RANGLISTA VERSENY

 

2018 januárjától megújult formában kerülnek megrendezésre a megyei amatőr asztalitenisz versenyek.

Verseny szezononként (tavasz-ősz) 4-4 verseny kerül megrendezésre Csongrád Megyében.

  • ATSK ARV
  • Szeged AC ARV
  • MOAC ARV
  • CSMASZ ARV

 

Ezen a versenynapon 3 kategóriában hirdetünk versenyt. Egy versenyző maximum két kategóriában indulhat. A versenybírónak joga van mérlegelni az indulási jogosultságot, amennyiben egy adott játékos játékereje jelentősen meghaladja az adott kategória szintjét.

  • Open – nyílt verseny, bárki indulhat rajta (külföldi versenyzők is)
  • Amatőrkizárólag Csongrád megyei amatőr játékosok indulhatnak
  • Szabadidőskizárólag Csongrád megye 3-4. osztályban szereplő játékosok, illetve Csongrád megyei szabadidős játékosok indulhatnak

A versenyek lebonyolítása:

  • Szabadidős és Amatőr versenyszámokban a nevezőket alapvetően 3-as, esetleg 4-es csoportokba sorsoljuk, és az 1-2. helyezettek jutnak a főtáblára, ahol kieséses rendszerben folytatódik a verseny.
  • Open versenyszámban a nevezőket alapvetően 4-es, esetleg 3-as csoportokba sorsoljuk, és az 1-2. helyezettek jutnak a főtáblára, a 3-4. helyezettek a vigasz táblára kerülnek, ahol kieséses rendszerben folytatódik a verseny.

A versenyen egészségi állapotának megfelelően, mindenki saját felelősségére vesz részt.

A verseny helye: ATSK Asztalitenisz terem (Szeged, Csillag tér)

A verseny időpontja: 2018. január 28. (vasárnap)

A verseny tervezett időrendje:                     

 

9 óra  –  Szabadidős kategória – max 36 fő (1.000.-Ft/fő)

nem korábban, mint 10.30 óra  –  Amatőr kategória (1.000.-Ft/fő)

nem korábban, mint 14 óra  –  OPEN kategória (1.500.-Ft/fő)

 

Nevezés: Az iroda@atsk.hu e-mai címen 2018.01.27-ig, illetve szabad helyek esetén a helyszínen, a versenyszám megkezdése előtt 30 perccel

Jelentkezés: A versenyszám megkezdése előtt 30 perccel a versenybíróságnál

Díjazás: 1-4. helyezettek díjazásban részesülnek.

 

Az új versenyrendszerrel kapcsolatos információk megtalálhatók a www.csmasz.hu honlapon.

 

Márki Ernő     ATSK Szeged

Utánpótlás eredmények

Ifjúsági Huszak Bajnokság (Budapest, 2016. 04.09-10.)

 

Az ATSK Szeged ifjúsági fiú versenyzője az igen értékes 12. helyen végzett az Országos Ifjúsági Huszak Bajnokságon!

Nagy Bence a raglista 18. helyezettjeként kapott meghívást az ország legjobb 25 ifi játékosának kétnapos versenyére. Nagyszerű teljesítményt nyújtva, az előzetes várakozásokat felülmúlva, az előkelő 12. helyen zárta versenyt.

 

Csáki  Lajos Emlékverseny (Bácskatopolya, 2016. 04.17.)

 

Két fiú versenyzőnk is dobogóra állhatott a Bácskatopolyán megrendezett utánpótlás versenyen. Tanács Bence a 3-4. osztályosok között, Andróczki Zalán a 7-8. osztályosok versenyében vehetett át bronzérmet az eredményhirdetésen.

Eredmények

ATSK ASZTALITENISZ DIÁKVERSENY                  Szeged, 2016. április 09.

 

Az ATSK Szeged Sportegyesület rendezett diákok számára versenyt szombaton, a Csillag téri Pingpong Teremben.

     

2 – 4. osztályosok:

  1. Kasa Zsombor (Szeged)
  2. Kókai Ákos (Szeged)
  3. Baranyi Bartal (Szeged) és Tarjányi Áron (Kiskunfélegyháza)

 

5 – 6. osztályos fiúk:

  1. Horváth Levente (Szeged)
  2. Fodor Szilárd (Kiskunfélegyháza)
  3. Vereczkei Vajk (Szeged) és Molnár Zsolt (Tázlár)

 

5 – 6. osztályos lányok:

  1. Nagy Flóra (Árpádhalom)
  2. Kozma Réka (Kiskunfélegyháza)
  3. Kisjuhász Blanka (Kiskunfélegyháza)

 

7 – 8. osztályos és középiskolás tanulók:

  1. Lengyel Gergő (Kiskunmajsa)
  2. Szűts Bogi (Szeged)
  3. Demeter Gergő (Szeged)
  4. Kis Rebeka (Szeged)