Klubtagok

DIÁKOLIMPIAI EREDMÉNYEK

ORSZÁGOS ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA – EREDMÉNYEK

 

Február 16-18. között Karcagon rendezték meg az Országos Asztalitenisz Diákolimpia döntőjét, ahol több kategóriában is szép eredményt értek el a Csongrád megyei sportolók.

A legkiemelkedőbb teljesítményt a Szegedi Táltos Általános Iskola csapata nyújtotta, akik megnyerték az alsó tagozatos fiúcsapatversenyt, Kókai Ákos, Kókai Szabolcs, Sárai Pál összeállításban.

A nem igazolt alsós lányok között Erdélyi Blanka (Béke utcai Általános Iskola/Szeged) alakított nagyot, hiszen a dobogó 3. fokára állhatott fel az eredményhirdetés során.

Kókai Ákos éppen lemaradt az éremről az igazolt alsós fiúk versenyében, de így is minden dicséret megilleti, hiszen a bronzmérkőzést minimális két pont különbséggel bukta el, 3/2-re.

Még több pontszerző hely is jutott a megyei versenyzőknek, hiszen az 5-8. helyen végzett

 – Kiss Levente  (Arany János Általános Iskola/Fábiánsebestyén)

– Kenessey Blanka  (Karolina Általános Iskola/Szeged)

– Kasza Anett  (Arany János Általános Iskola/Fábiánsebestyén)

– Kiss Rebeka (Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)

– Arany János Általános Iskola csapata (Fábiánsebestyén – Gyenes Virág, Nagy Emma, Benedek Lilla)

 EREDMÉNYEK:

 

I-II. korcsoportos 3 fős fiú iskolai csapatok:

  1. hely: Táltos Általános Iskola (Szeged – Kókai Ákos, Kókai Szabolcs, Sárai Pál)

I-II. korcsoportos 3 fős leány iskolai csapatok:

  • 5-8. hely: Arany János Általános Iskola (Fábiánsebestyén – Gyenes Virág, Nagy Emma, Benedek Lilla)

 

I-II. korcsoportos lány egyes: – „B” kategória:

  1. hely: Erdélyi Blanka  (Béke utcai Általános Iskola/Szeged)

 

I-II. korcsoportos fiú egyes – „A” kategória:

  1. hely: Kókai Ákos (Táltos Általános Iskola/Szeged)

 

I-II. korcsoportos fiú egyes – „B” kategória:

5-8. hely: Kiss Levente  (Arany János Általános Iskola/Fábiánsebestyén)

 

III-IV. korcsoportos lány egyes – „A” kategória:

5-8. hely: Kenessey Blanka  (Karolina Általános Iskola/Szeged)

 

III-IV. korcsoportos lány egyes – „B” kategória:

5-8.hely:  Kasza Anett  (Arany János Általános Iskola/Fábiánsebestyén)

 

V-VI. korcsoportos leány egyes – „B” kategória:

5-8. hely: Kiss Rebeka (Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

 

Márki Ernő     CSMDE sportági felelős

 

Hozzászólások lezárva.