Utánpótlás érmek Szarvasról!

Körös Kupa Asztalitenisz verseny

Szarvas, 2015, 05.16.

Az Asztalitenisz Szakkör és a Szarvasi Körös ASE által immár 9. alkalommal megrendezett, a Városi Sportbizottság által is támogatott Körös Kupa asztalitenisz versenyen népes mezőny gyűlt össze. A viadalon 4 megye (Békés, Jász- Nagykun- Szolnok Csongrád, Pest megye) 11 egyesületének, 60 játékosa (igazolt és amatőr) ragadott ütőt, és 8 versenyszámban küzdöttek a helyezésekért. Külön öröm, hogy Romániából, Nagyszalontáról, Nagyváradról és Újszentesről is érkeztek versenyzők, így a verseny nemzetközi lett.

A szarvasi pingpongosok, nagy küzdelemben, remek játékkal, csoport összesítésben 3-as holtversenyben (Újszentessel és ATSK-Szegeddel) az I. helyen végeztek (1 arany, 4 ezüst, 1 bronz), és a győztesnek járó kupát a romániai Újszentes egyesülete kapta. A legeredményesebb szarvasi versenyző, a 9 éves Szántosi Dávid lett, aki 1 arany, és 1 ezüstérmet szerzett, és a 13 évesek mezőnyében a 4 közé jutásért esett ki.