XIII. Március 15. Kupa

Az ATSK Szeged versenyzői idén a március 15-i nemzeti ünnepünket is sportolással töltötték, ugyanis részt vettek az immár 13. alkalommal megrendezett „Március 15. Kupán,” melynek ezúttal is az eleki sportcsarnok adott otthont. Kiváló versenyzési lehetőség volt ez a fiataljaink számára, Kasa Bíborka, Borics Gerda, Német Gréta, Kelemen Dávid és Panker Máté is hasznos tapasztalatokat gyűjtött a verseny során.

Saját korcsoportjában Csúri Ádám és Német Viktor jó versenyzéssel egyaránt bronzérmet szerzett.

A felnőttek versenyszámaiban a csapat körül dolgozó játékosok, név szerint Lele Viktor és dr. Varga Csaba Koppány is asztalhoz álltak. Lele Viktor egyéniben és párosban (a békési Ágota Csillával az oldalán) egyaránt a dobogó 3. fokára állhatott fel, míg dr. Varga Csaba Koppány egyéniben ezüst, párosban aranyéremmel a zsebében térhetett haza az igencsak nagy létszámú, majdnem 140 nevezett versenyzővel megrendezett megmérettetésről.

Folytatás hétvégén, ahol a női extra liga következő fordulójában a jó erőkből álló Debrecen csapatával mérkőznek meg játékosaink.