NB II-es csapatbajnokság

Rangadót játszott az ATSK Szeged férfi asztalitenisz csapata az NB II. tavaszi szezonjának ötödik fordulójában, a bajnokságban jelenleg harmadik szegediek ugyanis a második Orosházához látogattak.

Ősszel a napfény városában 9-9-es döntetlenre végeztek a csapatok, így most is nagy csatára volt kilátás. Az első pár találkozó a papírformának megfelelően alakult, mindkét fél magabiztosan hozta a kötelező győzelmeket. Az összecsapás sorsa tulajdonképpen három mérkőzésen dőlt el, ráadásul ezek mindegyike döntő játszmába torkollott: a Roszik-Ferencz, a Kaiser-Dr. Bohács illetve a Losonczi-Márki találkozók végén azonban egytől-egyig a hazaiak örülhettek, így az Eötvös DPSE 11-7 arányban nyert, végképp szertefoszlatva ezzel a szegediek bajnoki címről dédelgetett álmait.

Eötvös DPSE  – ATSK Szeged I.             11:7